Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 7.5/10
na podstawie 33 opinii gości

Król Kazimierz ****

ul. Puławska 86, Kazimierz Dolny, poza miastem [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
Opis:
Hotel Król Kazimierz zaprasza do swoich 115 pokoi i apartamentów. W każdym czeka na Państwa wspaniałe połączenie nowoczesnego luksusu ze stylowym komfortem. Wyjątkowy wystrój, niepowtarzalna atmosfera i profesjonalna obsługa zapewnią Wam prawdziwie królewski pobyt i...sen.

Pokoje:
Apartamenty położone są w XVII wiecznym spichlerzu - i to jedyna rzecz, która je łączy. Każdy z nich jest inny, w każdym panuje inny nastrój. Dzięki temu Goście mogą wybrać najbardziej odpowiadający im klimat, a wracając do naszego hotelu - zatrzymać się ponownie w swoim ulubionym apartamencie lub... odkrywać kolejno uroki wszystkich apartamentów.

Dodatkowe informacje:
Aby urozmaicić kulinarne podróże szef kuchni Artur Dzierzbicki wskrzesza także zapomniane dania, zaskakujące niekonwencjonalnym smakiem. Osobom przykładającym dużą wagę do zdrowego trybu życia polecamy potrawy i świeże soki z ekologicznych surowców oraz specjalnie przygotowane diety.

Atrakcje w pobliżu:
Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcyjnych możliwości spędzenia wolnego czasu. Z pewnością usatysfakcjonują one zarówno spragnionych mocniejszych wrażeń, jak i romantyków ceniących piękno przyrody i urokliwe zakątki na starówce.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Reklama

Polecamy tani hotel
 
English version Krol Kazmierz in english