Reklama | Kontakt |
Średnia ocena: 4/5
na podstawie 4 opinii gości

Słodki Sen

ul. Motylowa 11, Lublin, poza centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi:  Kraj: 
Średnia ocena turystów: 
joanna (lublin)
2012-04-12
Rank:  
Byłam tam wielokrotnie i pojadę pewnie nie raz jeszcze. Przede wszystkim dlatego,że jest tam cicho, spokojnie i czysto. Tv w pokoju oraz internet , kuchnia w w pełni wyposażona za tak niską cenę to rzadko spotykane w Lublinie. Włascicielka jest bardzo miła . Polecam.
Ewa (Poznań)
2010-09-19
Rank:  
Cieszę się , że korzystałam z usług w tym obiekcie. Spędziłam tam kilka dni. Miałam ładny pokój 1-os. Właścicielka była miła i nawet gdy chciałam jeszcze przedłużyć swój pobyt, a nie było już miejsc, załatwiła mi inny nocleg i zawiozła mnie na miejsce. Polecam z całego serca. Ewa
Jan (Kraków)
2009-10-08
Rank:  
Niestety jestem głęboko rozczarowany ofertą tego obiektu. Z wyprzedzeniem wielu dni zarezerwowałem pobyt. Po przybyciu na miejsce wyraziłem chęć obejrzenia miejsc noclegowych. Ponieważ standard pomieszczeń budził moje wątpliwości po wstępnym obejrzeniu pokoi (2 pokoje dwuosobowe) oświadczyłem właścicielowi obiektu, że zastanowię się nad skorzystaniem z usługi noclegowej. Właściciel dał mi pół godziny do namysłu. Przed upływem uzgodnionego obustronnie czasu ponownie zgłosiłem się do właściciela z informacją że akceptuję jego ofertę. Jakaż spotkała mnie bardzo przykra niespodzianka - właściciel oświadczył mi, że wynajął już przeznaczone dla mnie pokoje innej osobie .... !!!!!!!!!!! Postępowanie właściciela obiektu uważam za chamskie i sprzeczne z wszelkimi zasadami i zwyczajami prowadzenia działalności usługowej. Ponieważ do Lublina przyjechałem z odległości ok. 300 km i była to już wieczorowa pora, nie miałem siły ani ochoty dyskutować z właścicielem obiektu o przysługujących mi prawach .... pojechałem samochodem w stronę centrum Lublina i za nieco wyższą cenę wynająłem bez łaski potrzebne lokum. Odradzam gorąco wszystkim korzystanie z tego obiektu noclegowego. A w każdym razie odradzam próbę zastanowienia się .... w tym obiekcie trzeba szybko płacić za nocleg i broń boże nie dyskutować !!!!
Barbara (Szczecin)
2008-10-30
Rank:  
Obiekt przytulny, czysto, ładne pokoje i atrakcyjna cena wynajmu za osobę. Polecam innym i sama napewno jeszcze skorzystam w przyszłości.
Twoja opinia pomoże innym podjąć właściwą decyzję
Pomóż innym dokonać wyboru i podjąć decyzję o rezerwacji - pamiętaj, że Ty także możesz potrzebować podobnego wsparcia.
Oceniany: Słodki Sen
Imię:
Miejsce zamieszkania:
Ocena:
Miejsce na Twoja opinię:

Wpisz słowo z obrazka:   

Podobne oferty noclegów w pobliżu

 • Willa Wanda Pensjonat poza centrum - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Willa Wanda

  Położenie: poza centrum
  Cena: od 50 PLN za osobę w pokoju 2-osobowym
 • Krylan Pensjonat poza centrum - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  Krylan

  Położenie: poza centrum
  Cena: od 30 PLN za osobę w pokoju 2osobowym
 • DOM Tu i Teraz Pensjonat poza centrum - Hotel Lista Hoteli Tanie Noclegi

  DOM Tu i Teraz

  Położenie: poza centrum
  Cena: od 25 PLN za osobę
zobacz wszystkie oferty tanich noclegów w Lublinie i okolicach ›

Reklama

Polecamy tani hotel
 
English version Slodki Sen in english